kontakt

     Urząd Gminy Kobiór
     ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór



Skrytka ePUAP

/puybm6470x/SkrytkaESP

Adres Email

gmina@kobior.pl

 


Akcja Zima 2022/2023


mapa gminy


jakość powietrza


ważne strony

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Galeria
losowa galeria
Jesteś tutaj: Strona główna / XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych

XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych

Data powstania: 2022-06-06 08:59
Data modyfikacji: 2022-06-06 09:15

W dniu 27 maja 2022r. odbył się w Kobiórze XVII REGIONALNY KONKURS GRY NA FLETACH PODŁUŻNYCH.

Przedstawiamy poniżej laureatów.

 

Jury postanowiło przyznać Grand Prix konkursu dla Kwartetu "Campanella" z SP. w Kobiórze w składzie Daria Mikołajec, Zuzanna Błąkała, Roksana Gaj, Bartosz Mamok za wykonanie utworu "Over The Rainbow".

 

Kategoria  I  ( klasy I –IV )

I miejsce:

Igor Piesiur - ZSP. Radostowice

Grzegorz Mazurczyk - SP. nr40 Tychy

 

II miejsce:

Dagmara Szczotka - ZSP. Radostowice

Karol Blankenstein - ZSP. Radostowice

 

III miejsce:

Maja Godziek - ZSP. Radostowice

Martyna Wacławek - SP. Kobiór

Emilia Malcharek - SP. Kobiór

 

wyróżnienia:

Natalia Gillioli - SP. Kobiór

Alicja Kłakus - SP. Kobiór

 

Kategoria II (klasy V–VI )

I miejsce:

Michał Kłobuch - SP. Kobiór

 

II miejsce:

Oliwier Dawidkiewicz - ZSP. Radostowice

Natasza Matera - SP. Kobiór

 

III miejsce:

Karolina Hajok - SP. Kobiór

 

wyróżnienia:

Amelia Zajęcka - SP. Kobiór

Jan Jastrzemski - SP. Kobiór

Judyta Kubas - SP. Kobiór

 

Kategoria  III 

I miejsce:    

Daria Mikołajec - SP. Kobiór

Zuzanna Błąkała - SP. Kobiór

 

II miejsce:

Malwina Radwańska- MDK Mikołów

 

III miejsce:

Martyna Kłakus - SP.Kobiór

Wiktoria Piwoń - SP. Kobiór

Karolina Gołek - SP. Kobiór

Roksana Gaj - SP. Kobiór

Marta Kurzak - SP. Kobiór

 

Kategoria  IV ( zespoły)

Duety

I miejsce: Zuzanna Błąkała i  Karolina Gołek - SP. Kobiór

II miejsce: Roksana Gaj i Daria Mikołajec - SP. Kobiór

Marta Kurzak i Bartosz Mamok - SP. Kobiór

III miejsce: Marta Tomala i Natalia Wagner - ZSP. Radostowice

 

Kwartety i tria

I miejsce: Kwartet: O.Dawidkiewicz, F.Harazin, Z.Chrószcz, J.Figura - ZSP. Radostowice

Kwartet Campanella - D.Mikołajec, Z.Błąkała, R.Gaj, B.Mamok - SP. Kobiór

II miejsce: Trio Capella Nicopolensis - M.Radwańska, E.Hadzik, M.Zdebel - MDK Mikołów 

III miejsce: Trio ZSP. Radostowice - O. Wieczorek, M. Olesz, M. Harazin.

 

Serdecznie gratulujemy!


Galeria zdjęć:

  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych
  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych
  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych
  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych
  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych
  • XVII Regionalny Konkurs Gry na Fletach Podłużnych



Autor: Ryś Marcin
Ilość wyświetleń: 232


 
Gmina Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 638-17-91-816
REGON 276257707
Urząd Gminy Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 646-21-16-846
REGON 271505431

 

Godziny pracy Urzędu Gminy:
Poniedziałek 7:30 - 15:30;
Wtorek 7:30 - 15:30;
Środa 7:30 - 15:30;
Czwartek 7:30 - 17:00;
Piątek 7:30 - 14:00
 
 
Copyright Urząd Gminy Kobiór