Jesteś tutaj: Strona główna / Koniec sezonu piłkarskiego 2016/2017

Koniec sezonu piłkarskiego 2016/2017

Data powstania: 2017-06-28 18:49
Data modyfikacji: 2017-06-28 19:06

Drużyna seniorów "Leśnika" Kobiór, rozgrywki w sezonie 2016/2017 w klasie B zakończyła na 10 miejscu. Do A-klasy awansowały zespoły "Polonii"  Międzyrzecze oraz "Czarnych" Piasek. Poniżej końcowa tabela klasy B.

Mimo wysokich porażek z Czarnymi Piasek - 0:6  i LKS-em Woszczyce 1:8 , Polonia Międzyrzecze awansowała do klasy A. Czarni Piasek po bardzo słabej rundzie wiosennej w przedostatniej kolejce pokonali LKS Woszczyce i również świętowali awans wyższej  klasy rozgrywek.
Leśnik zdobył wiosną 14 punktów (o 4 mniej niż jesienią). Po dobrym początku rundy zawodnicy z Kobióra w ostatnich 7 meczach wygrali tylko raz i ostatecznie sezon skończyli na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów.
Kobiórzanie strzeli w całym sezonie 42 gole;  najwięcej (po 8 bramek) zanotowali Paweł Paliczka i Marek Jędyczek. Żaden z zawodników nie wystąpił we wszystkich meczach; najwięcej minut rozegrał Paweł Paliczka  (2076  minut w 25 meczach).

Trener: Adrian Cebula

Młodzież
W rundzie wiosennej w rozgrywkach młodzieżowych wzięło udział 5 drużyn młodzieżowych. Pierwszą z nich byli trampkarze młodsi, którzy zajęli 3 miejsce w swoich rozgrywkach:

Trener: Dawid Kulisz

Orliki
Nasze „Orliki” zakończyły sezon na 4 miejscu będąc w tabeli jedynie za bezkonkurencyjnymi drużynami APN-u Tychy oraz minimalnie za JUW-e Jaroszowice.

Trener: Dawid Szromek

W rozgrywkach uczestniczyły także dwie drużyny żaków (Trenerzy Łukasz Morcinek i Adrian Chrobok) oraz jedna drużyna skrzatów (Adrian Chrobok), gdzie tabele nie są prowadzone.

Autor: Strączek Grzegorz