Jesteś tutaj: Strona główna / Rozkład Jazdy

Rozkład Jazdy

Data powstania: 2014-03-28 08:18
Data modyfikacji: 2014-06-24 17:47

Rozkład jazdy linii 157 obsługiwanej przez PKM TYCHY Sp. z o.o.

Przystanek: Kobiór Leśniczówka; kierunek: Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Centrum; kierunek: Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Kolonia; kierunek Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Leśniczówka; kierunek: Tychy Tęcza

Przystanek: Kobiór Centrum; kierunek: Tychy Tęcza

Przystanek: Kobiór Kolonia; kierunek: Tychy Tęcza

Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie: http://www.mzk.pl

 


 

Rozkład jazdy - Polskie Koleje Państwowe S.A.: http://www.rozklad-pkp.pl

 


 

Rozkład jazdy - Koleje Śląskie: http://www.kolejeslaskie.com

 


 

Rozdkład jazdy MINIBUSA:

 Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy
Kursuje od poniedziałku do piątku

Przystanel

Godzina

P-na Szpital 7.00 7.55 e   9.55 12.10 e 13.40 15.10 17.10
P-na PKP ul. Sokoła 7.02 7.57 e   9.57 12.12 e 13.42 15.12 17.12
P-na Park 7.06 8.01 e 10.01 12.16 e 13.46 15.15 17.16
P-na ul. Katowicka 7.09 8.06 e 10.04 12.19 e 13.49 15.18 17.19
Piasek 7.11 8.07 e 10.06 12.21 e 13.51 15.26 17.21
Piasek Restauracja 7.12 8.15 e 10.07 12.22 e 13.52 15.27 17.22
Kobiór ul. Promnicka 7.20 8.16 e 10.15 12.30 e 14.00 15.35 17.30
Kobiór ul. Rodzinna 7.21 8.18 e 10.16 12.31 e 14.01 15.36 17.31
Kobiór Centrum 7.23 8.20 e 10.18 12.33 e 14.03 15.38 17.33
Kobiór Kolonia 7.25 8.22 e 10.20 12.35 e 14.05 15.40 17.35
Kobiór Centrum   8.24       15.42  
Kobiór Leśniczówka   8.30       15.44  
Żwaków   8.33       15.50  
Tychy Skałka   8.35       15.53  
Tychy Dmowskiego   8.37       15.55  
Tychy Gr Roweckiego   8.39       15.57  
Tychy Apteka   8.40       15.59  
Tychy Urząd Miasta   8.42       16.00  
Tychy Tęcza   8.43       16.02  
Tychy Szpital Woj.   8.55       16.03  

UWAGA!

e – nie kursuje w okresie ferii letnich tj. od 01.07.2018r. do 31.08.2018r.

 

Tychy - Kobiór - Piasek - Pszczyna
Kursuje od poniedziałku do piątku

Przystanek

Godzina

Tychy Szpital Woj.     9.00       16.10  
Tychy Tęcza     9.02       16.12  
Tychy Urząd Miasta     9.03       16.13  
Tychy Apteka     9.04       16.14  
Tychy Gr Roweckiego     9.06       16.16  
Tychy Dmowskiego     9.08       16.18  
Tychy Skałka     9.10       16.20  
Żwaków     9.13       16.23  
Kobiór Leśniczówka     9.19       16.29  
Kobiór Centrum     9.21       16.31  
Kobiór Kolonia 6.23 7.25 9.23 e 10.35 e 12.50 14.15 16.33 17.35
Kobiór Centrum 6.25 7.27 9.25 e 10.37 e 12.52 14.17 16.35 17.37
Kobiór ul. Rodzinna 6.27 7.29 9.27 e 10.39 e 12.54 14.19 16.37 17.39
Kobiór ul. Promnicka 6.28 7.30 9.28 e 10.40 e 12.55 14.20 16.38 17.40
Piasek Restauracja 6.36 7.38 9.36 e 10.48 e 13.03 14.28 16.46 17.48
Piasek 6.37 7.39 9.37 e 10.49 e 13.04 14.29 16.47 17.49
P-na ul. Katowicka 6.40 7.42 9.40 e 10.52 e 13.07 14.32 16.50 17.52
P-na Park 6.42 7.44 9.42 e 10.54 e 13.09 14.34 16.52 17.54
P-na PKP ul. Sokoła 6.46 7.48 9.46 e 10.58 e 13.13 14.38 16.56 17.58
P-na Szpital 6.48 7.50 9.48 e 11.00 e 13.15 14.40 16.58 18.00

 

UWAGA!

e – nie kursuje w okresie ferii letnich tj. od 01.07.2018r. do 31.08.2018r.


Autor: Ryś Marcin
Ilość wyświetleń: 32677


 
Gmina Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 638-17-91-816
REGON 276257707
Urząd Gminy Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 646-21-16-846
REGON 271505431

 

Godziny pracy Urzędu Gminy:
Poniedziałek 7:30 - 15:30;
Wtorek 7:30 - 15:30;
Środa 7:30 - 15:30;
Czwartek 7:30 - 17:00;
Piątek 7:30 - 14:00
 
 
Copyright Urząd Gminy Kobiór